Építőanyag értékesítő

Munkavégzés helye:

  • Tököl (2316)

Milyen feladatok várnak Rád nálunk?

  • ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése;
  • weboldalon érkező árajánlatkérések megválaszolása, nyomon követése, utómunkálatok elvégzése;
  • a beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás a vevők felé;
  • reklamációkezelés a saját ügyfelek és/vagy a saját termékkör tekintetében;
  • szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása;
  • a meglévő ügyfelek megtartása, kezelése, további vásárlásra ösztönzése;
  • folyamatos információtovábbítás a cég telephelyén dolgozó kollégák felé;
  • saját szakmai felkészültségének folyamatos fejlesztése
  • részvétel az éves leltárkészítés folyamatában, és az adatok rögzítésében

Szakmai elvárások:

  • szövegszerkesztő és táblázatkezelő programok, levelezőrendszer magas fokú ismerete,
  • jó kommunikációs képesség
  • nyitott, meggyőző személyiség
  • középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • építőanyag ismerete
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
  • Vectory vállalatirányítási program ismerete

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési és képzési lehetőség